...Ktoś kiedyś powiedział, że nie ma brzydkich kobiet.
Bywają tylko... zaniedbane lub niewierzące w swoją wartość.
Myślę, że to prawda.

Oriflame - wizaż makijaż Gliwice Zabrze Knurów Śląsk

Analizy

Dla kogo analiza komputerowa? - dla każdej kobiety, która szuka swojego stylu i wizerunku. Analiza pozwala poznać siebie, aby w maksymalny sposób podkreślić zalety, a w umiejętny zatuszować niedoskonałości urody. - dla osób, które ze względu na rodzaj wykonywanej pracy, powinny wykreować odpowiedni image.

Bardzo polecam przyszłym Parom Młodym przed wybraniem kolorystyki sukni ślubnej i garnituru oraz dodatków - kwiatów, biżuterii, aby stworzyć niepowtarzalny efekt i harmonię.

Zapraszam serdecznie Panie, które chciałyby odzyskać kobiecość i pewność siebie po okresie rekonwalescencji (lub trudnych przeżyć - na pewno razem znajdziemy sposób na odzyskanie blasku w oczach!

Każdej klientce proponuję pełny serwis - określenie stanu skóry, stopnia jej nawilżenia, dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji cery i ciała, a także odpowiedni do wieku i potrzeb makijaż. Analiza Proporcji Twarzy I Koloru oparta jest na współpracy z programem Salon Prestige pierwszym i jedynym na rynku polskim programie komputerowym do określania typu kolorystycznego oraz analizy proporcji twarzy. Program używany jest przez specjalistów z dziedziny wizażu, stylizacji i fryzjerstwa. Krok po kroku, wprowadzając szczegółowe dane matematyczne dotyczące pomiaru długości i szerokości twarzy, rozstawu oczu, kształtu brwi, długości i szerokości nosa, ust - program określa kształt twarzy, proponuje optymalną technikę modelarzu i korekty, a także ciekawostka - opisuje jak jesteśmy postrzegani przez osoby trzecie.

Określając budowę powieki i oka - zaleca na zamieszczonych rysunkach technikę poprowadzenia kreski na powiece i nałożenia cieni. Sugeruje korektę defektów twarzy i cery (rozszerzone naczynka i pory skórne, zasinione oczy), aby zamaskować niedoskonałości, a jednocześnie podkreślić walory urody. Po ukończeniu analizy generowanych jest do druku 20 szczegółowo opisanych kart z rysunkami, trickami i poradami z dziedziny wizażu, pielęgnacji cery, oraz doboru kolorystyki - w ubiorze, dodatkach, makijażu, indywidualnie skonstruowanych dla każdej klientki.
Analiza kolorystyczna dodatkowo wspomagana jest przez użycie 6 ram kolorystycznych, a także 60 chust garderobianych i złoto-srebrnej folii aby w precyzyjny sposób wybrać dla klientki typ kolorystyczny z 8 dostępnych np. "Bursztynowa Wiosna" lub "Szmaragdowe Lato".


Wyniki analizy pozwalają w pewny sposób poruszać się w świecie kolorów, aby dobrać najwłaściwsze odcienie z całej palety koła barw. System generuje też intensyfikatory - 3 barwy, które powinno się nosić najbliżej skóry, włosów i tęczówki oka. Czas na wykonanie i omówienie analizy+ makijaż, to 3 - 4h, po zakończonej sesji jest możliwe spotkanie